kargoorji

Siparişleri web üzerinden vermenin avantajları nelerdir?

Siparişinizin tüm içeriği, adres bilgileri ve var ise özel notlarınız tüm ayrıntıları ile yazılı olarak bize ulaşır.

Stok durumları tamamen güncel olduğundan stok dışı ürün sipariş etmezsiniz. Sözlü sipariş esnasında her iki taraflı olası karşılaşılacak hatalı ürün seçimi, adres bilgileri ve bunun gibi diğer tüm hatalı anlaşma riskleri ortadan kalkar, siparişiniz bir sürpriz ile karşılaşmaz.

Size göndereceğimiz kargo takip numarası sayesinde kargonuzu online olarak takip edebilirsiniz.

Web Sitesi üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

– Kategorilerden E-Sigara ve E-Likit seçimlerinizi Sepetinize ekleyin.

– Sepetiniz tamamlandığında kasaya git’e tıklayın

– Üye olarak ve olmadan alışverişinize devam edebilirsiniz. (Üye olunduğunda bilgileriniz kayıt edilir ve bir sonraki alışverişlerinizde, adres bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz, siparişlerinizi takip edebilir, yeni ürünler , kampanyalar ve güncel indirimlerden e-posta habercisi vasıtasıyla bilgilendirilirsiniz)

– Adres, Ödeme metodu ve Kargo seçimlerinizi işaretleyin

– Siparişinizi onaylayın ve siparişinizin bize ulaştığına dair gönderilen e-postamızın size ulaştığını kontrol edin.

Kargo teslimat bilgileri:

Kapıda ödeme seçeneği : Her iş günü saat 17:00’dan önce iletilen siparişler aynı gün kargolanır ve teslim süresi 24 – 48 saattir. Teslim süresinde bir süpriz yaşanmaz ve Cumartesi günleri de kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Kurye ile kapıda ödeme seçeneği (istanbul içi): Kurye ile kapıda ödeme seçeneği sunulur ve her iş günü saat 14:00’dan önce iletilen siparişler STOK durumuna göre aynı gün kargolanır ve teslim edilir. Ödeme nakit olarak alıcıdan tahsil edilmektedir. (Kredi kartı kullanılamaz)

Havale/EFT ile ödeme seçeneği: Yurtiçi Kargo ile her iş günü saat 16:00’dan önce iletilen ve ödemesi tamalanan siparişler, aynı gün kargolanır ve teslim süresi 24 – 48 saattir. Teslim süresinde bir süpriz yaşanmaz ve Cumartesi günleri de kargonuzu teslim alabilirsiniz.

PayPal/Kredi Kartı ile ödeme seçeneği (Şu anda kullanılamıyor): Yurtiçi Kargo ile her iş günü saat 17:00’dan önce iletilen siparişler aynı gün kargolanır ve teslim süresi 24 – 48 saattir. Teslim süresinde bir süpriz yaşanmaz ve Cumartesi günleri de kargonuzu teslim alabilirsiniz.